طبق مقرارات هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و آیین نامه داخلی و اساسنامه گروه کوهنوردی آلوارس زنجان شرایط عضویت آزمایشی در گروه به شرح ذیل می باشد

۱. پذیرش اساسنامه و آئین نامه گروه

۲. پر کردن فرم های ثبت نام  ( مشخصات . پزشکی . تعهد نامه )

۳.  ارائه تصویر از شناسنامه و کارت ملی

۴. ارائه حداقل سه قطعه عکس ۴×۳

۵.  ارائه تصویر کارت بیمه ورزشی (مربوط به سال جاری و رشته کوهنوردی)

۶. گواهی صحت و سلامت ( جهت تهیه این گواهی می توانید به یک پژشک عمومی یا متخصص مراجعه نمایید و پس از معاینه ،  گواهی مهر و امضا شده ای تحت عنوان " گواهی صحت و سلامت برای پرداختن به ورزش کوهنوردی"  را از ایشان دریافت نمایید  )

۷. داشتن کارت گروه خونی ( بامراجعه به کلیه آزمایشگاه های پزشکی می توانید از نوع گروه خونی خود مطلع شوید )

۸. برای افراد زیر ۱۸ سال داشتن رضایت نامه ی والدین الزامی است.

۹. در صورت گذراندن دورهای آموزشی کوهنوردی ارائه مدارک مورد نیاز می باشد.( داشتن مدرک کار آموزی کوهپیمایی و سنگنوردی و برف برای تبدیل شدن از عضو آزمایشی به عضو رسمی گروه الزامی است )

۱۰. پرداخت  حق عضویت ماهانه به  مبلغ  5000 هزار تومان برای اعضای آزمایشی ( حق عضویت به صورت 6 ماه و 1 ساله دریافت میگردد )

۱۱. عضویت دوستان در گروه ابتدا به صورت آزمایشی بوده و پس از گذراندن مقدمات و دوره های آموزشی با درخواست کتبی ایشان و با بررسی و صلاحدید هیئت مدیره به صورت رسمی در گروه عضو می گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با  شمار های 09123411689 باقری ،  ، 0912623037  سرابی تماس حاصل فرمایید

فرم عضویت گروه شامل (اطلاعات شخصی ،اطلاعات پزشکی ، سوابق و کلاسها و دوره های گذرانده شده ، آیین نامه انضباطی گروه ) از لینک زیر قابل دانلود می باشد